fbpx

# Warsztat rozwojowy dla kobiet

Bardzo lubię tworzyć i prowadzić warsztaty, mam w tym zakresie przepracowane ponad 5000 godzin, głównie w obszarach umiejętności miękkich min.  komunikacji, asertywności, wpływu i negocjacji, prezentacji czy umiejętności liderskich.

 

Jednak po wielu latach szkoleń, idąc za feedbackiem od klientów, własnym doświadczeniem i głosem serca wyspecjalizowałam się w temacie syndromu oszusta i towarzyszących mu ograniczających przekonaniach i zachowaniach.

 

Czym jest syndrom oszusta? Pod tym mocno brzmiącym hasłem kryje się brak wiary we własne osiągnięcia i przekonanie, że tylko dzięki szczęściu i przypadkowi a nie własnym umiejętnościom odnieśliśmy sukcesy. Statystyki pokazują, że ponad 70% ludzi doświadczania właśnie takiego przekonania, co prowadzi do pracoholizmu, perfekcjonizmu i do stałego porównywania się z innymi. W dłuższej perspektywie osoby te żyją w ciągłym napięciu i niepewności, co przekłada się na ich dobrostan. Początkowo tendencja ta była najbardziej widoczna wśród wysoko postawionych kobiet uważających siebie za nieinteligentne i przeceniane przez innych. Obecnie badania pokazują, że syndrom ten jest niezależny od płci, wciąż jednak więcej kobiet rezygnuje z możliwości przede wszystkim zawodowych właśnie z tego powodu.

 

WARSZTAT ROZWOJOWY DLA KOBIET: POCZUJ SWOJĄ MOC – zrozumieć i radzić sobie z syndromem oszusta.

Świat jest pełen możliwości, po które wystarczy sięgać, korzystać z tego, co daje firma, związek, przyjaciele. Brzmi super ale dla wielu kobiet jest to bardzo trudne, aby w życiu sięgać po więcej, aby się rozwijać i jednocześnie doceniać swoje osiągnięcia, być w pełni sobą, wierzyć w siebie i czuć się adekwatnie do roli w jakiej się jest.

 

Czy ten warsztat jest dla Ciebie?

Jeśli poniższe zdania są Ci bliskie, definitywnie warto, abyś dołączyła do warsztatu:

 • Towarzyszą Ci myśli, że inni mają ciekawsze życie i wiedzie im się o wiele lepiej niż Tobie.
 • Masz wobec siebie ciągłe wymagania, w lustrze widzisz przede wszystkim to, co byś poprawiła, w swojej pracy widzisz głównie pomyłki i obszary do zmiany.
 • Chcesz być postrzegana jako profesjonalistka, która radzi sobie we wszystkich sferach swojego życia.
 • Masz trudność, aby cieszyć się z sukcesów własnych i innych.
 • Krytykę często odbierasz jako atak, nawet jeśli jest słuszna i może Ci pomóc w zmianie zachowania
 • Masz tendencję do zamartwiania się rzeczami, które pewnie się nigdy nie zdarzą.
 • Często czujesz się przemęczona, napięta i masz trudność z pełnym zrelaksowaniem się i odpuszczaniem

 

Ten warsztat pomoże Ci:

 • Zrozumieć, czym jest syndrom oszusta i dlaczego tak blokuje Twoje możliwości.
 • Poznać jakie ograniczające przekonania wpływają na Twoje funkcjonowanie.
 • Rozpoznać swoje zasoby i umiejętności do wykorzystania w codziennym życiu.
 • Wypracować sposoby radzenia sobie przede wszystkim z wewnętrznym krytykiem, wątpieniem w siebie, i obwinianiem siebie.
 • Poczuć swoją moc i doceniać siebie.

 

Kiedy się spotykamy: ostatnia sobota każdego miesiąca (aktualności na FB) , w godzinach 10.00-17.00 (przerwa na obiad 12.00-13.00)

 

W jakim miejscu: Ośrodek Psychoterapii i Coachingu Inner Garden, Warszawa ul. Marszałkowska 55/73 lok. 58

 

W jakiej formie pracujemy: kameralna grupa 12 kobiet, gwarantuje przestrzeń do dzielenia się doświadczeniami i przemyśleniami. Dyskusje, ćwiczenia indywidualne oraz grupowe.

 

Jaka jest cena: 350 PLN.

W cenie są: materiały z warsztatu oraz materiały do pracy indywidualnej po warsztacie i zdrowe przerwy kawowe z owocami i sokami.

# Masz pytania?

Jeśli chcesz się dowiedzieć, gdzie planuję warsztaty lub umówić indywidulne spotkanie, skontaktuj się ze mną poprzez formularz lub zadzwoń: 601383023.

Spotkania obywają się w ośrodku Psychoterapii i Coachingu Inner Garden lub online (Skype).

Do zobaczenia!

Dagmara

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.