fbpx

# Grupa Rozwojowa dla Kobiet POCZUJ SWOJĄ MOC

„To wybór, a nie przypadek, decyduje o twoim przeznaczeniu. Sam musisz zdecydować, ile jesteś wart, jaką odgrywasz rolę w świecie i w jaki sposób nadajesz mu sens. Nikt inny nie dysponuje tym, co ty-twoim zestawem talentów, pomysłów, zainteresowań. Jesteś oryginalnym egzemplarzem. Arcydziełem.”
[Regina Brett]

 

Szczęście, spełnienie, radość, akceptacja, to właściwie pragnienia większości kobiet. Chcemy czuć się dobrze z tym, kim jesteśmy, co robimy. Chcemy czuć się pewnie ze swoimi decyzjami i wyborami. Dojście do takiego stanu wymaga pracy, poznania siebie, czasem zmiany sposobu myślenia, nastawienia. To jest proces, nie jednorazowa akcja. Dlatego nasza grupa rozwojowa jest dla kobiet, które chcą zrozumieć siebie lepiej, poznać ograniczające je przekonania i zachowania, aby móc poczuć swoją moc i sprawczość. To grupa dla kobiet, które na co dzień doświadczają niskiego poczucia wartości, cierpią na perfekcjonizm, pracoholizm oraz nie potrafią cieszyć się z własnych osiągnięć i umiejętności.

Nasza grupa rozwojowa to kobiety w różnym wieku, na różnym etapie życia z różnymi doświadczeniami, gotowe do dzielenia się i wzajemnego wspierania się.

 

Udział w grupie daje możliwość lepszego poznania siebie i mechanizmów funkcjonowania związanych z syndromem oszusta ale i szerzej w różnych sytuacjach zawodowo-osobistych. Wspólna praca pomaga w zrozumieniu swoich mocnych stron i granic, radzeniu sobie z wewnętrznym krytykiem, umocnieniu poczucia wartości.

Spotkania prowadzone są w atmosferze wzajemnego zaufania, życzliwości i akceptacji. Grupa jest zamknięta, czyli spotykamy się w stałym gronie, z góry ustalonym celem i harmonogramem spotkań. To daje bezpieczeństwo i pomaga zbudować zaufanie w celu otwarcia na innych oraz siebie. Spotkania mają charakter warsztatowy, każde spotkanie jest dedykowane innemu zagadnieniu związanemu z poczuciem wartości, mocy i sprawczości.

 

Celem grupy jest wzajemne wsparcie emocjonalne i poznanie sposobów radzenia sobie z syndromem oszusta, aby zwiększyć poczucie własnej wartości, sprawczości i satysfakcji z życia.

 

Grupa zamknięta, (9 spotkań), raz w tygodniu 2 godziny. Płatność za całość 700 zł.

Warunkiem rezerwacji miejsca jest zapłata zadatku w wysokości 150 zł. Zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z uczestnictwa w grupie.

 

Przystąpienie do grupy jest równoznaczne ze zobowiązaniem uczestnictwa we wszystkich spotkaniach, ewentualna rezygnacja z grupy w trakcie jej trwania nie upoważnia do roszczeń zwrotu za nieodbyte spotkania.

Jeśli chcesz porozmawiać z prowadzącą o tych spotkaniach zanim zdecydujesz, zapraszam do kontaktu, pół godzinna konsultacja jest bezpłatna.

 

 

# Masz pytania?

Jeśli chcesz się dowiedzieć, gdzie planuję warsztaty lub umówić indywidulne spotkanie, skontaktuj się ze mną poprzez formularz lub zadzwoń: 601383023.

Spotkania obywają się w ośrodku Psychoterapii i Coachingu Inner Garden lub online (Skype).

Do zobaczenia!

Dagmara

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.